home / Nieuws / vragen & antwoorden ‘floriday 100% digitaal’
Komt u er niet uit of staat uw vraag er niet tussen? Neem dan contact op met helpdesk@codemasystemsgroup.com of bel +31 10 521 27 55.
Als de artikelcode module al aanwezig is in het pakket, kun je de artikelcodes volledig invullen met alle gegevens die voor Floriday verplicht zijn.
Denk dan aan de volgende gegevens:
De Floriday orderkoppeling wordt gebruikt voor het opsturen van Artikelcodes naar Floriday (vullen van de catalogus) en het ophalen en verwerken van de orders die geplaatst worden door kopers. De beschikbaarheid vul je dan in via de schermen van Floriday.
Met de Floriday aanbod module, ga je ook de beschikbaarheid, prijzen en klanten koppelen aan de Artikelcode in SDF en dan kun je zonder de schermen van Floriday werken vanuit SDF. Daarbij is het aanbod dus centraal beheerd vanuit het SDF pakket.
Voorlopig mogen de klok orders nog op de oude manier gemaakt worden. Dus order invoeren in SDF en de brief printen op dezelfde manier als u al gewend was. Waarschijnlijk vindt halverwege 2020 de overgang plaats naar klokaanbod via de Floriday API. Als u hiervoor een update nodig heeft, nemen wij contact met u op.
Bel FloraXchange en vraag of ze het beheer naar Floriday overzetten.
Daar komt nog een update voor van SDF Profice, zodra het beschikbaar is om uit te leveren. We hebben op dit moment een lijst van bedrijven die bij ons de Floriday modules hebben besteld. Wij werken deze lijst af met onze consultants. Zij nemen contact met u op om de module(s) te plaatsen. Prioritering vindt plaats op volgord wanneer onze klanten de order hebben geplaatst, en op basis van klanten die FloraHolland ons aangeeft als voorkeur.
Ja, je kunt meerdere Floriday accounts in SDF Profice toepassen en die aan artikelen koppelen. Per artikel kun je 1 Floriday account koppelen.
Nee, er kan per artikelcode 1 vastgestelde mix worden ingesteld.
Ja, dan wordt de bovenste regel automatisch als de primaire regel gezien.