home > contact

Contact

Wij zijn te bereiken via email en telefoon. We staan u graag te woord om vragen te beantwoorden.
Bezoek ons ook via LinkedIn en Twitter!

Codema Nederland bv

Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland
T: +31 10 521 27 55
E: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Nederland – Roeland van Dijk

Nederland – Roeland van Dijk

Account Manager
Telefoon: +31 6 1319 26 72

Discipline: Cultivation Systems
Telefoon: +31 6 1319 26 72
Email: rvdijk@codemasystemsgroup.com

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Sales Manager Software - SDF
Telefoon: +31 6 1266 70 35

Discipline: Software & Web Solutions
Telefoon: +31 6 1266 70 35
Email: pzwinkels@codemasystemsgroup.com

Codema Nederland bv

Faunalaan 30
5928 RZ Venlo
T: +31 77 399 92 66
E: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Nederland (Zuid-Oost) – Werner van Mullekom

Nederland (Zuid-Oost) – Werner van Mullekom

Account Manager
Telefoon: +31 6 1375 35 88

Discipline: Water Management, Cultivation Systems, Power & Lighting
Telefoon: +31 6 1375 35 88
Email: wernerm@codemasystemsgroup.com

Codema Deutschland GmbH

Großmarktstrasse 29
47638 Straelen
Deutschland
T: +49 2834 1018
E: straelen@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Deutschland – John Vermeulen

Deutschland – John Vermeulen

Account Manager
Telefoon: +31 6 5324 97 33

Telefoon: +31 6 5324 97 33
Email: johnv@codemasystemsgroup.com

Codema China

北京市朝阳区亮马桥路42号
Beijing – China
Liangmaqiao Road 42,
Office Building Guangming Hotel on the 5th Floor
Room 0507


Google Maps

Neem contact op

China – Li Dazheng – 李大征

China – Li Dazheng – 李大征

Area Sales Manager - 中国销售经理
Telefoon: +86 15301319979

Discipline: Climate Management, Cultivation Systems, Power & Lighting, Water Management
Telefoon: +86 15301319979
Email: dli@codemasystemsgroup.com

Specialist Irrigatiesystemen


Google Maps

Neem contact op

Danny van den Bosch

Danny van den Bosch

Technical Sales Consultant
Telefoon: +31 6 2322 85 91

Discipline: Water Management
Telefoon: +31 6 2322 85 91
Email: dannyb@codemasystemsgroup.com

Specialist Teeltsystemen


Google Maps

Neem contact op

Peter den Hertog

Peter den Hertog

Technical Sales Consultant
Telefoon: +31 6 2070 76 61

Discipline: Cultivation Systems
Telefoon: +31 6 2070 76 61
Email: pdhertog@codemasystemsgroup.com

Specialist Software


Google Maps

Neem contact op

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Sales Manager Software - SDF
Telefoon: +31 6 1266 70 35

Discipline: Software & Web Solutions
Telefoon: +31 6 1266 70 35
Email: pzwinkels@codemasystemsgroup.com

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Meer weten over Codema? Meld u aan voor de nieuwsbrief.

    Thank you for your Interest
    You can download the whitepaper via the button below.