Chenggong District, Kunming, Yunnan, China

39 Sunblest Crescent, Mount Druitt NSW 2770, Australia

The Lodge Building Vineland, Ontario, L0R2E0 Canada

Via del Porto, 54, 04019 Terracina, Latina, Italië

Westlandseweg 190, 3131 HX Vlaardingen, Nederland

4881 Union Road, Beamsville, Ontario L0R 1B4, Canada

Room209, Zhongguancun Construction Tower, No.3 Xiaoyun Road Chaoyang District Beijing China 100125

5-1-4 Imajyku Oogaki Gifu-Ken, JAPAN

Room 1505, Jinma Building B, N0. 38 Xuendingjia Road Haidan District, Beijing (100083) China

East Gate of CAAS, South of Lianxiang Bridge, Haidian District, Beijing, China

home > contact

Contact

Wij zijn te bereiken via email en telefoon. We staan u graag te woord om uw vragen te beantwoorden.
Bezoek ons ook via LinkedIn and Twitter!

CODEMA Systems Group

Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland

Tel: 010-5212755
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: ,
Telefoon: +31(0)612667035
Email: pzwinkels@codemasystemsgroup.com

Maurice van Winden

Maurice van Winden

Sr manager M&A and partnerships

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 2301 10 54
Email: mvwinden@codemasystemsgroup.com

Marcel van Rooijen

Marcel van Rooijen

Account Manager Power & Lighting

Discipline: , ,
Telefoon: +31 6 2372 8254
Email: mvrooijen@codemasystemsgroup.com

Lars Meijer

Lars Meijer

Account Manager

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 6 5399 0957
Email: lmeijer@codemasystemsgroup.com

Roeland van Dijk

Roeland van Dijk

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 1319 26 72
Email: rvdijk@codemasystemsgroup.com

Jelmer Huizing

Jelmer Huizing

Sales Manager

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 20707653
Email: jhuizing@codemasystemsgroup.com

Thomas Wennekers

Thomas Wennekers

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31 6 1139 3432
Email: Twennekers@codemasystemsgroup.com

Danny van den Bosch

Danny van den Bosch

Account Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 2322 85 91
Email: dannyb@codemasystemsgroup.com

Peter den Hertog

Peter den Hertog

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 2070 76 61
Email: pdhertog@codemasystemsgroup.com

Ben Hoornweg

Ben Hoornweg

Account Manager Power & Lighting

Discipline: , ,
Telefoon: +31 6 2070 7656
Email: bhoornweg@codemasystemsgroup.com

Robert Vink

Robert Vink

Business Unit Manager

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0) 6 - 5121 50 96
Email: rvink@codemasystemsgroup.com

CODEMA - B-E De Lier Kronenberg

Simonsstraat 33a
5976 NW Kronenberg
Nederland


Google Maps

Neem contact op

Thomas Bauer

Thomas Bauer

Account Manager

Discipline: , , , ,
Telefoon: 0049 152 900 044 72
Email: tbauer@codemasystemsgroup.com

John Vermeulen

John Vermeulen

Account Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 5324 97 33
Email: johnv@codemasystemsgroup.com

Werner van Mullekom

Werner van Mullekom

Sales Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 1375 35 88
Email: wernerm@codemasystemsgroup.com

Andre Luyten

Andre Luyten

Account Manager Irrigation

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 1296 43 53
Email: andrel@codemasystemsgroup.com

CODEMA - B-E De Lier BVBA

Mechelsesteenweg 134
2860 Sint Katelijne Waver
België

Tel: +32 15 55 29 79
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Floris Koomen

Floris Koomen

Sales Engineer

Discipline: ,
Telefoon: +32 499 888 153
Email: Floris.Koomen@b-edelier.be

Peter Dewaegheneire

Peter Dewaegheneire

Accountmanager

Discipline: ,
Telefoon: +32 499 887 394
Email: Peter.Dewaegheneire@b-edelier.be

Zwart Systems

4881 Union Road
Ontario, L0R 1B4
Beamsville, CANADA

Tel: +1905 563 9606
Fax: +1905 563 9238
Email: info@tavasystems.com


Google Maps

Neem contact op

Isaac van Geest

Isaac van Geest

Dealer USA/CANADA

Discipline: ,
Telefoon: +19059330615
Email: isaac@zwartsystems.ca

Ibigawa Kogyo Co. ltd.

5-1-4 Imajyku Oogaki
Gifu-Ken, JAPAN

Tel: +81584 77 0752
Fax: +81584 77 0755
Website: www.ibiko.co.jp


Google Maps

Neem contact op

Yoji Sakaida

Yoji Sakaida

Dealer Japan

Discipline: ,
Telefoon: +81 9035801416
Email: sakaida@ibiko.co.jp

Codema China

北京市朝阳区亮马桥路42号

Beijing – China

Liangmaqiao Road 42,

Office Building Guangming Hotel on the 5th Floor.
Room 0507


Google Maps

Neem contact op

Dai Chi – 戴池

Dai Chi – 戴池

Service Engineer - 服务工程师

Discipline: , , , , , ,
Telefoon: +8613269362981
Email: dchi@codemasystemsgroup.com

Just Roos – 罗正义

Just Roos – 罗正义

Business Development Manager - 商务拓展经理

Discipline: , , , , , , , , , , , ,
Telefoon: +8618310607020
Email: jroos@codemasystemsgroup.com

Nana Yang – 杨东娜

Nana Yang – 杨东娜

Business Development Manager - 商务拓展经理

Discipline: , , , , , , , , , , , ,
Telefoon: +8618200310806
Email: dyang@codemasystemsgroup.com

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Meer weten over Codema? Meld u aan voor de nieuwsbrief.

Bedankt voor uw aanmelding voor onze nieuwsbrieven.

Thank you for your Interest
You can download the whitepaper via the button below.