The Lodge Building Vineland, Ontario, L0R2E0 Canada

Via del Porto, 54, 04019 Terracina, Latina, Italië

305527, Kursk region, Kursk district, v. Voroshnovo, Sosnovaya str.,1/1

Westlandseweg 190, 3131 HX Vlaardingen, Nederland

4881 Union Road, Beamsville, Ontario L0R 1B4, Canada

Room209, Zhongguancun Construction Tower, No.3 Xiaoyun Road Chaoyang District Beijing China 100125

5-1-4 Imajyku Oogaki Gifu-Ken, JAPAN

Room 1505, Jinma Building B, N0. 38 Xuendingjia Road Haidan District, Beijing (100083) China

East Gate of CAAS, South of Lianxiang Bridge, Haidian District, Beijing, China

home > contact

Contact

Wij zijn te bereiken via email en telefoon. We staan u graag te woord om uw vragen te beantwoorden.
Bezoek ons ook via LinkedIn and Twitter!

CODEMA Systems Group

Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland

Tel: 010-5212755
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Marcel van Rooijen

Marcel van Rooijen

Account Manager Power & Lighting

Discipline: , ,
Telefoon: +31 6 2372 8254
Email: mvrooijen@b-edelier.nl

Maurice van Winden

Maurice van Winden

Director Software & Web solutions

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 2301 10 54
Email: mvwinden@sdf.nl

Robert Vink

Robert Vink

Business Unit Manager

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0) 6 - 5121 50 96
Email: rvink@wevab.nl

Lars Meijer

Lars Meijer

Account Manager

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 6 5399 0957
Email: lmeijer@codemasystemsgroup.com

Roeland van Dijk

Roeland van Dijk

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 1319 26 72
Email: rvdijk@codemasystemsgroup.com

Danny van den Bosch

Danny van den Bosch

Account Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 2322 85 91
Email: dvdbosch@b-edelier.nl

Peter den Hertog

Peter den Hertog

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 2070 76 61
Email: pdhertog@codemasystemsgroup.com

Thomas Wennekers

Thomas Wennekers

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31 6 1139 3432
Email: twennekers@sdf.nl

Jelmer Huizing

Jelmer Huizing

Sales Manager

Discipline: , , , , , ,
Telefoon: +31 (0)6 20707653
Email: jhuizing@codemasystemsgroup.com

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: ,
Telefoon: +31(0)612667035
Email: pzwinkels@sdf.nl

Ben Hoornweg

Ben Hoornweg

Account Manager Power & Lighting

Discipline: , ,
Telefoon: +31 6 2070 7656
Email: bhoornweg@b-edelier.nl

CODEMA - B-E De Lier Kronenberg

Simonsstraat 33a
5976 NW Kronenberg
Nederland


Google Maps

Neem contact op

John Vermeulen

John Vermeulen

Account Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 5324 97 33
Email: jvermeulen@b-edelier.nl

Thomas Bauer

Thomas Bauer

Account Manager

Discipline: , , , ,
Telefoon: 0049 152 900 044 72
Email: tbauer@b-edelier.nl

Werner van Mullekom

Werner van Mullekom

Sales Manager Irrigation

Discipline: , ,
Telefoon: +31 (0)6 1375 35 88
Email: wvmullekom@b-edelier.nl

Andre Luyten

Andre Luyten

Account Manager Irrigation

Discipline: ,
Telefoon: +31 (0)6 1296 43 53
Email: aluijten@b-edelier.nl

CODEMA - B-E De Lier BVBA

Mechelsesteenweg 134
2860 Sint Katelijne Waver
België

Tel: +32 15 55 29 79
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Floris Koomen

Floris Koomen

Sales Engineer

Discipline: ,
Telefoon: +32 499 888 153
Email: Floris.Koomen@b-edelier.be

Peter Dewaegheneire

Peter Dewaegheneire

Accountmanager

Discipline: ,
Telefoon: +32 499 887 394
Email: Peter.Dewaegheneire@b-edelier.be

Zwart Systems

4881 Union Road
Ontario, L0R 1B4
Beamsville, CANADA

Tel: +1905 563 9606
Fax: +1905 563 9238
Email: info@tavasystems.com


Google Maps

Neem contact op

Isaac van Geest

Isaac van Geest

Dealer USA/CANADA

Discipline: ,
Telefoon: +19059330615
Email: isaac@zwartsystems.ca

Ibigawa Kogyo Co. ltd.

5-1-4 Imajyku Oogaki
Gifu-Ken, JAPAN

Tel: +81584 77 0752
Fax: +81584 77 0755
Website: www.ibiko.co.jp


Google Maps

Neem contact op

Yoji Sakaida

Yoji Sakaida

Dealer Japan

Discipline: ,
Telefoon: +81 9035801416
Email: sakaida@ibiko.co.jp

Codema China

Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland


Google Maps

Neem contact op

Dai Chi – 戴池

Dai Chi – 戴池

Service Engineer - 服务工程师

Discipline: , , , , , , ,
Telefoon: +8613269362981
Email: dchi@codemasystemsgroup.com

Just Roos – 罗正义

Just Roos – 罗正义

Business Development Manager - 商务拓展经理

Discipline: , , , , , , , , , , , ,
Telefoon: +8618310607020
Email: jroos@codemasystemsgroup.com

Nana Yang – 杨东娜

Nana Yang – 杨东娜

Business Development Manager - 商务拓展经理

Discipline: , , , , , , , ,
Telefoon: +8618200310806
Email: dyang@codemasystemsgroup.com

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Meer weten over Codema? Meld u aan voor de nieuwsbrief.

Bedankt voor uw aanmelding voor onze nieuwsbrieven.

Thank you for your Interest
You can download the whitepaper via the button below.