home > contact

Contact

Wij zijn te bereiken via email en telefoon. We staan u graag te woord om uw vragen te beantwoorden.
Bezoek ons ook via LinkedIn and Twitter!

CODEMA Systems Group

Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland

Tel: 010-5212755
Fax: 010-5217616
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Maurice van Winden

Maurice van Winden

Director Software & Web solutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31 (0)6 2301 10 54
Email: mvwinden@sdf.nl

Roeland van Dijk

Roeland van Dijk

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 (0)6 1319 26 72
Email: rvdijk@codemasystemsgroup.com

Robert Vink

Robert Vink

Business Unit Manager

Discipline: Engineering & Construction,
Telefoon: +31 (0) 6 - 5121 50 96
Email: rvink@wevab.nl

Gideon de Jager

Gideon de Jager

Commercial Director

Telefoon: 010-5212755
Email: info@codemasystemsgroup.com

Lars Meijer

Lars Meijer

Account Manager

Discipline: Cultivation Systems, Engineering & Construction,
Telefoon: +31 6 5399 0957
Email: lmeijer@codemasystemsgroup.com

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31(0)612667035
Email: pzwinkels@sdf.nl

Thomas Wennekers

Thomas Wennekers

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31 6 1139 3432
Email: twennekers@sdf.nl

Peter den Hertog

Peter den Hertog

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 (0)6 2070 76 61
Email: pdhertog@codemasystemsgroup.com

Jelmer Huizing

Jelmer Huizing

Export Sales Manager

Discipline: Cultivation Systems, Engineering & Construction,
Telefoon: +31 (0)6 20707653
Email: jhuizing@codemasystemsgroup.com

Danny van den Bosch

Danny van den Bosch

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 2322 85 91
Email: dvdbosch@b-edelier.nl

Ben Hoornweg

Ben Hoornweg

Account Manager Power & Lighting

Discipline: Climate Management, Power & Lighting,
Telefoon: +31 6 2070 7656
Email: bhoornweg@b-edelier.nl

CODEMA - B-E De Lier Kronenberg

Simonsstraat 33a
5976 NW Kronenberg
Nederland


Google Maps

Neem contact op

Andre Luyten

Andre Luyten

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 1296 43 53
Email: aluijten@b-edelier.nl

John Vermeulen

John Vermeulen

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 5324 97 33
Email: jvermeulen@b-edelier.nl

Werner van Mullekom

Werner van Mullekom

Sales Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 1375 35 88
Email: wvmullekom@b-edelier.nl

CODEMA - B-E De Lier BVBA

Mechelsesteenweg 134
2860 Sint Katelijne Waver
België

Tel: +32 15 55 29 79
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Floris Koomen

Floris Koomen

Sales Engineer

Discipline: Water Management,
Telefoon: +32 499 888 153
Email: Floris.Koomen@b-edelier.be

Peter Dewaegheneire

Peter Dewaegheneire

Accountmanager

Discipline: Water Management,
Telefoon: +32 499 887 394
Email: Peter.Dewaegheneire@b-edelier.be

Zwart Systems

4881 Union Road
Ontario, L0R 1B4
Beamsville, CANADA

Tel: +1905 563 9606
Fax: +1905 563 9238
Email: info@tavasystems.com


Google Maps

Neem contact op

Isaac van Geest

Isaac van Geest

Dealer USA/CANADA

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +19059330615
Email: isaac@zwartsystems.ca

Ibigawa Kogyo Co. ltd.

5-1-4 Imajyku Oogaki
Gifu-Ken, JAPAN

Tel: +81584 77 0752
Fax: +81584 77 0755
Website: www.ibiko.co.jp


Google Maps

Neem contact op

Yoji Sakaida

Yoji Sakaida

Dealer Japan

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +81 9035801416
Email: sakaida@ibiko.co.jp

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Meer weten over Codema? Meld u aan voor de nieuwsbrief.

Bedankt voor uw aanmelding voor onze nieuwsbrieven.