home > contact

Contact

Wij zijn te bereiken via email en telefoon. We staan u graag te woord om uw vragen te beantwoorden.
Bezoek ons ook via Facebook, LinkedIn and Twitter!

Hoofdkantoor Nederland

CODEMA Systems Group
Oosteindsepad 8
2661 EP Bergschenhoek
Nederland

Tel: 010-5212755
Fax: 010-5217616
Email: info@codemasystemsgroup.com

CODEMA - B-E De Lier Bergschenhoek
Oosteindsepad 8
2661 EP BERGSCHENHOEK
Nederland

Tel: +31 10 524 3350
Fax:+31 10 521 2785
Email: info@codemasystemsgroup.com

CODEMA - B-E De Lier Kronenberg
Simonsstraat 33a
5976 NW Kronenberg
Nederland

Tel: +77- 3999266
Fax:+77- 4673564
Email: info@codemasystemsgroup.com

CODEMA - B-E De Lier BVBA
Mechelsesteenweg 134
België

Tel: +32 15 55 29 79
Email: info@codemasystemsgroup.com


Google Maps

Neem contact op

Danny van den Bosch

Danny van den Bosch

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 2322 85 91
Email: dvdbosch@b-edelier.nl

John Vermeulen

John Vermeulen

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 5324 97 33
Email: jvermeulen@b-edelier.nl

Maurice van Winden

Maurice van Winden

Director Software & Web solutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31 (0)6 2301 10 54
Email: mvwinden@sdf.nl

Wil Roodbeen

Wil Roodbeen

Accountmanager Power & Lighting

Discipline: Power & Lighting,
Telefoon: +31 (0)6 1299 37 56
Email: wroodbeen@b-edelier.nl

Peter van Etten

Peter van Etten

Sales Engineer Constructions

Discipline: Engineering & Construction,
Telefoon: +31 (0)6 5121 50 96
Email: pvetten@wevab.nl

Andre Luyten

Andre Luyten

Account Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 1296 43 53
Email: aluijten@b-edelier.nl

Gideon de Jager

Gideon de Jager

Commercial Director

Telefoon: 010-5212755
Email: gdejager@codemasystemsgroup.com

Peter den Hertog

Peter den Hertog

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 (0)6 2070 76 61
Email: pdhertog@codemasystemsgroup.com

Werner van Mullekom

Werner van Mullekom

Sales Manager Irrigation

Discipline: Water Management,
Telefoon: +31 (0)6 1375 35 88
Email: wvmullekom@b-edelier.nl

Pieter Zwinkels

Pieter Zwinkels

Accountmanager Software & Websolutions

Discipline: Software & Web Solutions,
Telefoon: +31(0)612667035
Email: pzwinkels@sdf.nl

Roeland van Dijk

Roeland van Dijk

Account Manager Cultivation Systems

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +31 (0)6 1319 26 72
Email: rvdijk@codemasystemsgroup.com

Jelmer Huizing

Jelmer Huizing

Account Manager Constructions & Gardencentre

Discipline: Cultivation Systems, Engineering & Construction,
Telefoon: +31 (0)6 20707653
Email: jhuizing@codemasystemsgroup.com

Hoofdkantoor Canada

Tava Systems
4881 Union Road
Ontario, L0R 1B4
Beamsville, CANADA

Tel: +1905 563 9606
Fax: +1905 563 9238
Email: info@tavasystems.com


Google Maps

Neem contact op

Isaac van Geest

Isaac van Geest

Dealer USA/CANADA

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +19059330615
Email: isaac@zwartsystems.ca

Head office Japan

Ibigawa Kogyo Co. ltd.
5-1-4 Imajyku Oogaki
Gifu-Ken, JAPAN

Tel: +81584 77 0752
Fax: +81584 77 0755
Website: www.ibiko.co.jp


Google Maps

Neem contact op

Yoji Sakaida

Yoji Sakaida

Dealer Japan

Discipline: Cultivation Systems,
Telefoon: +81 9035801416
Email: sakaida@ibiko.co.jp

Head office Iran

SFP
2nd floor, no 12 15/1 St Akbari St., Valiasr St
Tehran
Iran
+98 9126768616


Google Maps

Neem contact op

Akbar Kabiri

Akbar Kabiri

Dealer Iran

Discipline: Cultivation Systems, Climate Management, Water Management,
Telefoon: +98 9126768616
Email: ak.kabiri@gmail.com